جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ بوکمارکی ندارید.

لیست علاقه مندی شما:0 لیست

ورود

حضور کانسپت آفیلا محصول سونی و هوندا در موزیک ویدیوی یک ستاره مجازی کی ‌پاپ


برند خودروسازی آفیلا که به عنوان سرمایه‌گذاری مشترک هوندا و سونی تاسیس شده است، با وجود اینکه هیچ خودرویی در دست تولید ندارد، در اولین موزیک ویدیوی خود حضور پیدا کرد. این کانسپت در موزیک ویدیوی انیمیشنی یکی از مشهورترین ستاره‌های کی ‌پاپ مجازی کره به نام آپوکی مورد استفاده قرار گرفت.

به تازگی اولین تک‌آهنگ ستاره مجازی کی پاپ آپوکی در سال جدید به نام Mood V5 منتشر شده است. در این تیزر انیمیشنی خودروی مفهومی آفیلا که اولین بار اوایل سال جاری در نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی لاس وگاس رونمایی شد، دیده می‌شود.

ستاره کی ‌پاپ محبوب که وجود خارجی ندارد!

ستاره کی پاپ آپوکی به عنوان یک موجود خرگوش‌مانند توصیف می‌شود که در فضا زندگی می‌کند و توسط استارتاپ فناوری کره‌ای AFUN Interactive خلق شده است. این شرکت می‌گوید که وقتی اولین کانسپت آفیلا را در CES مشاهده کرد، شعار خودرو مبنی بر تعقیب نوآوری‌های حرکتی مورد توجه آن‌ها قرار گرفت.

بنابراین آن‌ها به منظور همکاری با سونی هوندا موبیلیتی ارتباط برقرار کردند. این خودروساز می‌گوید که خلاقیت‌های نوآورانه و هنری آپوکی را در میان سایر هنرمندان مجازی به رسمیت شناخته است. همین موضوع باعث شده تا با این همکاری موافقت کند.

در ژوئن ۲۰۲۲، ستاره کی پاپ آپوکی به عنوان تاثیرگذارترین اینفلوئنسر مجازی کره معرفی شد. AFUN Interactive می‌گوید که ساخت موزیک ویدیوهای این شخصیت مجازی علاوه بر انیمیشن‌های ساده نیازمند استفاده از جلوه‌های ویژه کامپیوتری دقیق برای اجرای موسیقی و رقص کی ‌پاپ است.

در همین حین، آفیلا در ژانویه گذشته از یک کانسپت برقی در CES رونمایی کرد. این مدل مفهومی طبق ادعای این شرکت پیش‌نمایشی از یک خودروی واقعی است که قصد دارد در سال ۲۰۲۵ تحویل آن را آغاز کند. در حالی که هوندا مهندسی این خودرو را بر عهده خواهد داشت، سونی تکنولوژی‌های آن را فراهم خواهد کرد.

کی ‌پاپ و آفیلا

این برند قصد دارد خودروهای آفیلا را به نرم‌افزارهای ابری، رانندگی خودران سطح ۳ و امکانات سرگرمی فراوان به لطف نمایشگر سراسری روی داشبورد مجهز کند. ممکن است این خودروساز حتی یک پلی‌استیشن ۵ را در این خودرو ادغام کند.   منبع خبر

Prev Post
ناگفته هایی از زبان سعید رحمانی، اثرگذارترین مرد اکوسیستم استارتاپی ایران
Next Post
پردرآمدترین زبان برنامه نویسی در ایران در سال جدید

Add Comment

Your email is safe with us.

4 + 20 =

0
Close

Your cart