جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ بوکمارکی ندارید.

لیست علاقه مندی شما:0 لیست

ورود

آی‌مک M3 در نیمه دوم سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شود


انتظار داریم که در سال ۲۰۲۳ چند مک جدید از جمله مک‌بوک ایر ۱۵ اینچی و نسل جدید مک پرو معرفی شوند. ولی حالا خبرنگار بلومبرگ به آی‌مک بعدی با تراشه M3 هم اشاره کرده است و می‌توانیم ببینیم که این دستگاه احتمالاً با چه طراحی و مشخصاتی در کدام بازه زمانی روانه بازار می‌شود.

«مارک گرمن» از بلومبرگ در خبرنامه جدید خود مدعی شده است که نسل بعدی آی‌مک با اسم رمز J433 و J434 در مرحله پیشرفته توسعه قرار دارد و اپل فعلاً مشغول انجام آزمایش‌های تولید روی این محصول است.

این گزارش می‌گوید آی‌مک بعدی نسخه‌ای به‌جز نسخه ۲۴ اینچی نخواهد داشت. پیش‌تر وب‌سایت ۹to5Mac هم گزارشی را در همین رابطه منتشر کرده بود. گرمن درباره رنگ‌های این کامپیوتر ادعا می‌کند که کوپرتینویی‌ها به آزمایش رنگ‌هایی شبیه مدل M1 یعنی نقره‌ای، آبی، صورتی و نارنجی مشغول‌ هستند. هرچند اسمی از زرد، سبز یا بنفش به میان نیامده است، اما به‌نظر می‌رسد که این رنگ‌ها هم عرضه خواهند شد.

آی‌مک M3 با قدرت پردازشی بیشتر به بازار می‌آید

گزارش بلومبرگ همچنین از افزایش توان پردازشی این دستگاه خبر داده است. گرمن می‌گوید آی‌مک بعدی یکی از اولین محصولات اپل با تراشه M3 خواهد بود و همان‌طور که این شرکت پارسال در WWDC از تراشه M2 پرده برداشت، می‌توان انتظار داشت که امسال هم تراشه M3 زودتر از آی‌مک جدید معرفی شود.

گرمن مدعی است که اگرچه آی‌مک M3 در مراحل پیشرفته توسعه قرار دارد، اما انتظار نمی‌رود که این دستگاه حداقل تا سه ماه دیگر وارد فاز تولید انبوه شود. پس این کامپیوتر در زودترین حالت در نیمه دوم ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد.

بلومبرگ در این گزارش همچنین به وضعیت عرضه مک‌بوک ایر ۱۳ و ۱۵ اینچی جدید اشاره کرده است که به احتمال زیاد در تابستان پیش رو معرفی می‌شوند. نظر شما درباره عرضه محصولات آتی اپل چیست؟ آیا فکر می‌کنید مک‌های M3 نسبت به M2 ارزش خرید بالاتری خواهند داشت؟منبع خبر

Prev Post
 نرم‌افزارهای مالی ویژه شرکت‌های بزرگ
Next Post
راهنمای خرید PS5 نکات مهم هنگام خرید پلی استیشن ۵

Add Comment

Your email is safe with us.

یک + 9 =

0
Close

Your cart