جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ بوکمارکی ندارید.

لیست علاقه مندی شما:0 لیست

ورود

محمدصادق خیاطیان، رئیس جدید صندوق نوآوری و شکوفایی کیست؟


صبح امروز سخنگوی دولت از تغییراتی در کابیه دولت سیزدهم خبر دارد. براساس این خبر، قرار است مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی تغییر کند و «محمدصادق خیاطیان» جایگزین «علی وحدت» شود. محمدصادق خیاطیان یزدی سابقه طولانی در سمت‌های مدیریتی مرتبط با دنیای فناوری دارد و حالا قرار است سکاندار جدید صندوق نوآوری و شکوفایی شود.

محمدصادق خیاطیان فارغ‌التحصیل مقطع دکتری در رشته مدیریت تکنولوژی از دانشگاه علامه طباطبایی (در سال ۱۳۹۴ شمسی) است.

او ریاست مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، عضویت در هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی و عضویت در هیئت‌علمی دانشگاه شهیدبهشتی را در کارنامه کاری خود دارد. استادیار پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری دانشگاه شهیدبهشتی، سرپرست پارک علم و فناوری دانشگاه شهیدبهشتی، دکترای مدیریت تکنولوژی دانشگاه علامه طباطبایی نیز بخش دیگری از رزومه و کارنامه کاری‌اش محسوب می‌شود.

کتاب «مقدمه‌ای بر هوشمندی فناوری» (مفاهیم، ساختارها، فرایندها، بازیگران، روش ها و ابزارها) (مؤسسه خدمات فرهنگی رسا) از تألیفات او است. خیاطیان نویسنده مقالاتی چون علم و فناوری در الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با رویکرد مصون‌سازی راهبردی در منظومه پدافند غیرعامل و آسیب‌شناسی نقش کنشگران در ساختار حکمرانی انرژی خورشیدی در ایران هم است.

آذرماه سال گذشته بود که بیش از ۱۸۰ نفر از فعالان زیست‌بوم علم، فناوری و نوآوری کشور در نامه‌ای به رئیس‌جمهوری از محمدصادق خیاطیان یزدی در کنار دو کاندیدای دیگر به‌عنوان گزینه‌های پیشنهادی خود به‌عنوان معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری نام بردند و البته هیچ‌یک از این گزینه‌ها به این سمت راه نیافتند؛ اما حالا محمدصادق خیاطیان به‌عنوان رئیس جدید صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی شده است.منبع خبر

Prev Post
مقایسه صرافی های کریپتوکارنسی خارجی
Next Post
طرح پانزی یا Ponzi scheme چیست؟

Add Comment

Your email is safe with us.

12 − 3 =

0
Close

Your cart