جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ بوکمارکی ندارید.

لیست علاقه مندی شما:0 لیست

ورود

پاره شدن نوار پیروزی های نیکو علی والش


اولین نقص در کارنامه حرفه ای نیکو علی والش روز گذشته ایجاد شد، جایی که مبارزه او با دنی روزنبرگر در سالن MGM Grand در زادگاهش، لاس وگاس، با رأی بدون اجماع داوران، مساوی اعلام شد. هر مبارز توانسته بود با امتیاز ۷۷ به ۷۵ در برگه امتیاز دو داور برنده اعلام شود و داور سوم با امتیاز مساوی ۷۶ به ۷۶ رأی به مساوی شدن مبارزه داد که با اعتراض حاضران در سالن همراه شد. هر دو مبارز در اولین راندهای مبارزه لحظات موفق خود را داشتند. نیکو علی والش سعی داشت با ضربات مداوم مشت به بدن حریف کار خود را پیش ببرد و بعد از آن به ضربات دست راست به سروصورت روزنبرگر می پرداخت. روزنبرگر نیز توانست یک آپرکات راست سهمگین و ضربات مشت دیگری به سر نیکو علی وارد کند.

پاره شدن نوار پیروزی های نیکو علی والش

علی والش ۲۲ ساله که تا پیش از این مسابقه تمام هشت مسابقه حرفه ای خود را با برد بدست آورده و ۵ مورد از این پیروزی ها با اک اوت بدست آمده بود، در راند چهارم بود که شروع به ضربات محکم به سروصورت حریف کرد. یک ضربه ترکیبی بود که برای لحظه ای روزنبرگر را تا مرز ناک اوت پیش برد اما وی به مبارزه ادامه داد. او در پایان همین راند پاسخ ضربه های نیکو علی والش را با ترکیبی از ضربات دست چپ داد. اما نیکو خود را بیشتر به روزنبرگر تحمیل کرد. هر دو مبارز در راند هشتم ضربات خود را آزادانه تر وارد می کردند و تا پایان مسابقه به مبارزه ادامه دادند. در سه دقیقه پایانی نیکو علی والش با هشدارهای مربی اش به سمت حریف رفته و بیشتر حمله کرد اما روزنبرگر همچنان از دست او فرار می کرد. این دو پس از زنگ پایان مسابقه، دستکش هایشان را به نشانه احترام به هم کوبیدند.

پاره شدن نوار پیروزی های نیکو علی والش
پاره شدن نوار پیروزی های نیکو علی والش

روزنبرگر که ساکن یانگزتون، اوهایو است، اکنون به رکورد ۱۳ برد، ۹ باخت و ۵ مساوی دست یافته و ۴ ناک اوت را در کارنامه دارد. این مبارز ۳۳ ساله تمام هفت مسابقه قبلی خود را با برد به پایان رسانده بود. مسابقه کامل نیکو علی والش و دنی روزنبرگر را در این لینک مشاهده کنید.منبع خبر

Prev Post
از کجا بفهمیم که مودم وای فای شخصی مان هک شده است؟
Next Post
ورود لپ تاپ های سری ۱۳ اینتل با گرافیک GeForce 40 series به بازار ایران

Add Comment

Your email is safe with us.

پانزده + 19 =

0
Close

Your cart