جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ بوکمارکی ندارید.

لیست علاقه مندی شما:0 لیست

ورود

کدام فوتبالیست ها کاشت مو انجام داده اند؟


برخی از بازیکنان فوتبال و حتی مربیانشان با کاشت مو، طرفدارانشان را شگفت‌زده کرده‌اند و موهای جدیدشان، آنها را جوان تر کرده است. ویکتور هاسون با روش ویژه خود، مسئول کمک به بسیاری از این فوتبالیست ها است و به عنوان پزشک متخصص کاشت مو در ونکوور کانادا کار می کند.

کاشت موی فوتبالیست ها

هاسون گفت: «من روی بازیکنانی کار کرده ام که زندگی آنها تغییر کرده است. زمانی که اعتماد به نفس داشته باشند، می توانند در سطح بالایی بازی کنند. وقتی احساس راحتی می کنید و احساس می کنید ظاهر خوبی دارید، اعتماد به نفس فوق العاده ای خواهید داشت.»

اگرچه او لیست مشتریان خود را فاش نکرد، اما می دانیم آنتونیو کونته، سرمربی سابق تاتنهام و چلسی، مشهورترین مشتری شناخته شده‌ی اوست.

کاشت موی فوتبالیست ها

موهای این مرد ایتالیایی ۵۳ ساله در بیست سالگی شروع به ریزش کرد و پس از درمان در ایتالیا، برای یک راه حل دائمی به هاسون مراجعه کرد. کونته بعد از اینکه برای دیدن هاسون به ونکوور رفت، تایید کرد که از نتایج کار کاملا راضی است.

موفقیت هاسون به همراه دکتر جری ونگ باعث شد که داروهای مورد استفاده در این فرآیند از لیست مواد ممنوعه برای ورزشکاران حذف شوند. کلینیک هاسون ارزان نیست، هزینه بازسازی خط پیشانی می تواند نزدیک به ۱۶۰۰۰ دلار باشد. در حالی که جوانسازی تاج سر بین ۲۴,۰۰۰ تا ۳۰,۰۰۰ دلار هزینه دارد.

کاشت موی فوتبالیست ها

یکی دیگر از ستاره های فوتبال که اخیراً با این روش تغییر فاحشی کرده است، راب هلدینگ، ستاره آرسنال است. این مدافع مشهور در حال کچل شدن بود، اما ناگهان طرفداران متوجه شدند موهای او به لطف این روش برگشته است.

با این حال، هلدینگ ۲۷ ساله به جای رفتن به کانادا، به کلینیک ویمپل در لندن رفت تا دکتر لوچیانو با استفاده از این روش به او کمک کند. موفقیت درمان او باعث شده است که در طول مسابقات از بند مو استفاده کند تا موهایش جلوی دیدش را نگیرد.

کاشت موی فوتبالیست ها

مدیر بازاریابی کلینیک ویمپل، اعتراف کرد که واکنش به نتایج درمان هلدینگ بسیار مثبت بوده است. او گفت: «برای راب، نتیجه فوق العاده بود و این برای کسب و کار ما عالی بوده است، زیرا بسیاری از مردان جوانی که موهایشان را از دست داده اند به او نگاه می کنند و نسبت به درمان موهای ریخته شده خود، امیدوار می شوند.»

کاشت موی فوتبالیست ها

در روز جهانی بهداشت روان در ماه اکتبر، هلدینگ در مورد عمل جراحی خود صحبت کرد؛ او در توییتی درباره تاثیر موهای جدیدش بر سلامت روانش نوشت.

کاشت موی فوتبالیست ها

مدیر بازاریابی کلینیک ویمپل مدعی شد که هزینه‌ی درمان ۳۷,۰۰۰ دلاری ستاره سابق منچستریونایتد وین رونی ممکن است افراد عادی را از این ایده منصرف کرده باشد، اما توضیح داد که هزینه متوسط کاشت مو در بریتانیا ۶,۲۰۰ دلار است.

کاشت موی فوتبالیست ها

در کنار رونی، هلدینگ و کونته، یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، یکی دیگر از چهره‌های مشهور فوتبال است که در مورد نتایج درمان ریزش موی خود صحبت کرده است. با این حال بازیکنان زیادی هستند که باوجود استفاده از این روش، تمایلی به صحبت کردن درباره آن ندارند.منبع خبر

Prev Post
چگونه مشکل آپدیت ویندوز را وقتی گیر میکند حل کنم؟
Next Post
تاریخچه گوگل از زمان پیدایش تا کنون

Add Comment

Your email is safe with us.

4 × 1 =

0
Close

Your cart