جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ بوکمارکی ندارید.

لیست علاقه مندی شما:0 لیست

ورود

پربازدیدترین وبسایت های جهان در سال ۲۰۲۳+ اینفوگرافیک


در قلمرو وسیع اینترنت، تعداد انگشت شماری از وب سایت ها بیشترین سهم را به خود اختصاص می دهند. YouTube و Facebook میلیاردها کاربر را جذب می کنند و تجربیات آنلاین ما را شکل می دهند. اما گاهی اوقات، امواج جدید نوآوری می‌تواند فهرست پربازدیدترین وبسایت های جهان را متزلزل کند، این دقیقاً همان چیزی است که در سال ۲۰۲۳ با معرفی ابزارهای هوش مصنوعی شاهد آن هستیم. با استفاده از داده های شرکت تجزیه و تحلیل وب SimilarWeb، ما به ۲۵ وب سایت پربازدید بر اساس آخرین اعداد ترافیک آنها می پردازیم.

وب سایت های برتر جهان در سال 2023

رتبه بندی برترین های اینترنتی
در سال ۲۰۲۳، آلفابت و فیس‌بوک مانند سال‌های متمادی در راس فهرست پربازدیدترین وبسایت های جهان قرار دارند. در واقع، وقتی گوگل، یوتیوب، فیس‌بوک، اینستاگرام و واتس‌اپ با هم ترکیب می‌شوند، سه چهارم از کل ترافیک فهرست ۲۵ برتر را به خود اختصاص می‌دهند.

در اینجا لیست کامل ۲۵ وب سایت پربازدید تا آوریل ۲۰۲۳ آمده است:
وب سایت های برتر جهان در سال 2023 وب سایت های برتر جهان در سال 2023
۲۵ وب سایت فوق با هم مجموعاً ۱۹۲ میلیارد بازدید ماهانه دارند.

اکثر وب‌سایت‌های موجود در این فهرست در ایالات متحده مستقر هستند، اما تعداد کمی مانند Baidu (چین) و Yandex (روسیه) نیز در این فهرست قرار دارند. سه وب‌سایت بزرگسالان در این فهرست، در خارج از ایالات متحده مستقر هستند.

جذابیت هوش مصنوعی

وب سایت های برتر جهان در سال 2023
یک سال پیش، بینگ در لیست برترین وب‌سایت‌های جهان وجود نداشت. اما، این موتور جستجوی مایکروسافت نیز از هوش مصنوعی بهره برده است و به رقیب موتورهای جستجو تبدیل شده که سال‌ها تحت سلطه گوگل بوده است.

وب سایت های برتر جهان در سال 2023

البته، قابل توجه ترین پدیده‌ی امسال، ظهور OpenAI، خالق ChatGPT و سایر ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی است. ترافیک وب OpenAI در طول سال افزایش یافته است و از حدود ۲۰ میلیون در ماه در پاییز سال گذشته میلادی به ۱.۸ میلیارد در آوریل ۲۰۲۳ رسیده است.

در واقع، ترافیک وب سایت OpenAI به قدری سریع در حال رشد است که ممکن است به زودی از غول هایی مانند TikTok و Amazon پیشی بگیرد.منبع خبر

Prev Post
تاریخچه گوگل از زمان پیدایش تا کنون
Next Post
بهترین موسسه آموزش تعمیرات موبایل در سطح کشور

Add Comment

Your email is safe with us.

3 × دو =

0
Close

Your cart