جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ بوکمارکی ندارید.

لیست علاقه مندی شما:0 لیست

ورود

درحال پیگیری توقف فعالیت علی‌بابا هستیم


معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری درباره وضعیت تعلیق یک‌ماهه گروه علی‌بابا به دیجیاتو اعلام کرد که این موضوع درحال پیگیری است. او اعلام کرد پیش از این به علی‌بابا اخطارهای لازم داده شده است.

«حسن خوشخو»، معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری درباره آخرین وضعیت و چرایی تعلیق مجموعه علی‌بابا به دیجیاتو گفت: «ما حکم تعلیق برای این شرکت‌ را بخاطر گران‌فروشی در بلیت هواپیماها صادر کردیم. برای بسته شدن و توقف فعالیت بعضی از این سایت‌ها که حکم تعلیق‌شان داده می‌شود نیازمند زمان بیشتری هستیم. چراکه این عملیات به صورت سیستمی انجام می‌شود.» او ادامه داد: «ما پیش از این هم چندین بار به این مجموعه اخطار داده بودیم و برای صدور این حکم تمام مراحل قانونی طی شده است.»

به گفته معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشور در تعلیق سرویس علی‌بابا تفاوتی میان بخش آنلاین و آفلاین وجود نداشته و تمام سرویس تعلیق شده است.

شنیده‌های دیجیاتو حکایت از این دارد در پی درخواست افزایش قیمت بلیت هواپیما در پروازهای داخلی توسط شورایعالی هواپمایی کشور، با این موضوع موافقت شد اما به نظر می‌رسد برخی شرکت‌ها و ایرلاین‌ها بیش از حد بلیت‌ها را گران کردند. ستاد تنظیم بازار با افزایش ۲۹ درصدی قیمت بلیت‌ها موافقت کرده اما آن‌طور که به‌نظر می‌رسد این رقم در برخی شرکت‌ها و ایرلاین‌ها بیشتر اعمال شده‌است. سازمان هواپیمایی کشوری چندی پیش به وبسایت اسنپ‌تریپ و فلای‌تودی نیز اخطار داده است تا نرخ‌های مندرج در این وبسایت‌ها نیز اصلاح شود.

روز گذشته معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری در توییتی از تعلیق یک‌ماهه گروه علی‌بابا به دلیل گران‌فروشی خبر داد.

براساس پیگیری‌های دیجیاتو از مجموعه علی‌بابا، این مجموعه فعلا قصد صحبت درباره این موضوع را ندارد.منبع خبر

Prev Post
دستگاه پرکن مایعات رقیق و غلیظ
Next Post
چگونه برای مودم ایرانسل اینترنت بخریم؟

Add Comment

Your email is safe with us.

5 + هفده =

0
Close

Your cart