جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ بوکمارکی ندارید.

لیست علاقه مندی شما:0 لیست

ورود

ارتقای شاخص عمق ساخت داخل از طریق ارتباط عمیق با شبکه نخبگانی


مدیرعامل گروه صنعتی انتخاب الکترونیک گفت: از نقاط قوت انتخاب الکترونیک توجه به موضوع R & D، پژوهش و تحقیق و توسعه است.

محمدحسین فهیمی در بازدید از بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ افزود: طی سال‌های اخیر با ایجاد مجموعه نوآوری و توسعه فناوری اسنواتک و صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر و همچنین با رویکرد همکاری با شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپی، تلاش کردیم پلتفرم‌های داخلی خود را در گروه محصولات مختلف به دست کارشناسان و جوانان کشور، ایجاد کنیم و با توجه به تکنولوژی‌های روز دنیا ارتقایی در این بخش داشته باشیم.

وی ادامه داد: گروه انتخاب الکترونیک در شاخص عمق ساخت داخل، پیشرفت و ارتقای زیادی داشته است. بسیار افتخار می‌کنیم که از جوانان صاحب فکر و اندیشه و جوانان به روز کشور، متخصصانی را جذب کنیم و دانش و توانمندی گروه را ارتقا دهیم و همچنین با استارتاپ‌ها و حوزه دانشجویی و دانشگاهی، ارتباط عمیق‌تری از طریق نمایشگاه‌ها و رویدادهایی مانند الکامپ داشته باشیم.

*حضور انتخاب الکترونیک در نمایشگاه‌ها با هدف توسعه پلتفرم‌ها و ارتقای بهره‌وری

مدیرعامل گروه صنعتی انتخاب الکترونیک گفت: انتخاب الکترونیک با هدف توسعه پلتفرم‌ها و ارتقای بهره‌وری حضور هدفمند خود در نمایشگاه‌های تخصصی را پررنگ‌تر می‌کند.

وی اظهار کرد: حضور در نمایشگاه‌ها و ارتباط با طیف مصرف‌کننده، استارتاپ‌ها و شرکت‌ها قطعا به رشد و بالندگی صنعت کمک خواهد کرد..منبع خبر

Prev Post
خرید ارزان سی پی کالاف دیوتی موبایل در ارزان جم
Next Post
«تینواستارز» در الکامپ میزبان نوجوانان خلاق کشور شد؛ برای دانش‌آموزان آینده

Add Comment

Your email is safe with us.

18 + 7 =

0
Close

Your cart