جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ بوکمارکی ندارید.

لیست علاقه مندی شما:0 لیست

ورود

دیزنی نیز مانند نتفلیکس اشتراک‌گذاری رمزعبور را متوقف خواهد کرد


نتفلکیس از اوایل سال جاری فرایند به‌اشتراک گذاری رمز عبور حساب‌ها را متوقف کرد. حالا دیزنی نیز برای سرویس‌های استریم خود به دنبال تغییر مشابهی است.

براساس گزارش TechCrunch، «باب ایگر»، مدیرعامل دیزنی اعلام کرده که اشتراک‌گذاری رمز عبور در سرویس استریم دیزنی پلاس اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل آن‌ها در حال بررسی راه‌هایی برای کنترل آن هستند.

جلوگیری از اشتراک‌گذاری رمزعبور توسط دیزنی

او در جریان گزارش اعلام درآمد سه‌ماهه دوم شرکت گفت:

«ما در حال حاضر توانایی فنی موردنیاز برای نظارت بر اشتراک‌گذاری رمز عبور را داریم. و من بدون اعلام عدد خاصی، می‌گویم که این میزان قابل توجه بوده است. با این حال، چیزی که نمی‌دانیم این است که وقتی روی این تغییر کار می‌کنیم، چه میزان باعث رشد زیرمجموعه‌های ما خواهد شد.»

ایگر در ادامه گفت که دیزنی شرایط جدید مربوط به اشتراک‌گذاری رمز عبور حساب‌ها را تا پایان سال جاری اعلام خواهد کرد و اجرای آن برای زمانی در سال ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است.

نتفلیکس که بزرگ‌ترین رقیب دیزنی محسوب می‌شود، سال گذشته آزمایش محدودیت‌های مربوط به اشتراک‌گذاری رمزعبور سرویس خود را در کشورهای منتخب آغاز کرد و اوایل امسال این برنامه را در کشورهای دیگری مانند کانادا، پرتغال و اسپانیا ادامه داد. این شرکت همچنین اخیراً هزینه و محدودیت‌های سیاست جدید اشتراک‌گذاری رمز عبور خود را اعلام کرده بود که طبق آن، مشترکین طرح استاندارد که هزینه آن ۱۵.۴۹ دلار در ماه است، می‌توانند با پرداخت هزینه اضافی ماهانه ۷.۹۹ دلار، یک عضو دیگر را به اشتراک خود اضافه کنند.

شرکت‌های حوزه استریم در شرایط سختی قرار دارند، زیرا علاوه بر عدم رشد مشترکین خود با شرایط اقتصادی سخت نیز مبارزه می‌کنند. بازیگران اصلی این بازار علاوه بر افزایش قیمت سرویس‌های خود، به استراتژی‌هایی مانند محدودیت در اشتراک‌گذاری رمزعبور یا معرفی سطح جدیدی با پشتیبانی از تبلیغات روی آورده‌اند که از طریق آن‌ها بتوانند مشترکین بیشتری را جذب کنند.منبع خبر

Prev Post
معرفی بهترین های ارز دیجیتال هوش مصنوعی در سال ۲۰۲۳
Next Post
نرم افزار قرض الحسنه؛ ابزاری نوین در مدیریت صندوق های قرض‌الحسنه

Add Comment

Your email is safe with us.

1 × 5 =

0
Close

Your cart