جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ بوکمارکی ندارید.

لیست علاقه مندی شما:0 لیست

ورود

شرایط فروش بهمن موتور ویژه متقاضیان طرح خودروهای فرسوده + جدول


شرایط فروش بهمن موتور ویژه متقاضیان طرح نوسازی خودروهای فرسوده اعلام شد. این طرح از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۶ شهریورماه ۱۴۰۲ آغاز می‌شود و تا ۱۳ شهریورماه ۱۴۰۲ ادامه دارد. متقاضیان طرح نوسازی خودروهای فرسوده می‌توانند در این تاریخ به سایت بهمن موتور مراجعه و اقدام به ثبت‌نام کنند.

پنج خودرو در این طرح ارائه شده‌اند که شامل فیدلیتی پرایم پنج نفره و هفت نفره، دیگنیتی پرستیژ، بهمن ریسپکت پرایم و وانت کارا دوکابین تیپ ۴ هستند. موعد تحویل تمامی خودروها نیز هفته چهارم مهرماه ۱۴۰۲ اعلام شده است.

جدول شرایط فروش بهمن موتور ویژه متقاضیان طرح خودروهای فرسوده:

خودرورنگ قابل عرضهتریمرینگقیمت مصرف کننده (تومان)سود انصراف ماهیانهجریمه تاخیر ماهیانهمدلموعد تحویل
فیدلیتی پرایم تیپ ۱ – پنج نفرهسفیدبراساس موجودی۱,۱۲۳,۰۰۰,۰۰۰۱۷.۵%۲.۵%۱۴۰۲هفته چهارم مهرماه ۱۴۰۲
فیدلیتی پرایم تیپ ۲ – هفت نفره۱,۱۴۸,۰۰۰,۰۰۰
دیگنیتی پرستیژبراساس موجودی۱,۴۴۲,۰۰۰,۰۰۰
ریسپکت پرایم۹۷۳,۷۶۰,۰۰۰
وانت کارا دو کابین تیپ ۴۴۶۹,۰۰۰,۰۰۰

از بین خودروهایی که در لیست بالا ارائه شده‌اند، خرید دیگنیتی پرستیژ بیشترین سود را برای مصرف‌کننده به همراه خواهد داشت. این خودرو هم‌اکنون با نرخی بیش از دو میلیارد تومان در بازار به فروش می‌رسد. از این رو متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده با خرید این خودرو، ۶۰۰ میلیون تومان سود خواهند کرد. این میزان از سود معادل قیمت یک خودرو داخلی همچون رانا پلاس یا پژو ۲۰۷ است. بنابراین انتظار داریم تا میزان تقاضای مشتریان برای جایگزینی دیگنیتی پرستیژ با خودرو فرسوده بالا باشد.

همچنین بخوانید: طرح فروش فوری فیدلیتی بهمن موتور (ویژه مادران) + جدول قیمت

دو کراس‌اوور خانوادگی و پرفروش بهمن موتور یعنی فیدلیتی ۵ نفره و ۷ نفره نیز سود سرشاری را نصیب خریداران خود خواهند کرد. هر دوی این خودروها با اختلاف قیمت ۳۰۰ میلیون تومانی در بازار به فروش می‌رسند. درنهایت خرید ریسپکت پرایم نیز سودی در حدود ۲۰۰ میلیون تومان برای خریدار به همراه دارد. کمترین میزان سود نیز به وانت کارا دوکابین تعلق می‌گیرد که کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان اختلاف قیمت بازار و کارخانه را روانه جیب مشتری می‌کند.منبع خبر

Prev Post
معرفی و بررسی بهترین مدل های اندروید باکس ۸ هسته ای مناسب بازی
Next Post
کمترین میزان تبلیغات دیجیتال متعلق به مهرماه است

Add Comment

Your email is safe with us.

یک + 17 =

0
Close

Your cart