جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ بوکمارکی ندارید.

لیست علاقه مندی شما:0 لیست

ورود

شرایط فروش وانت پراید با قیمت غیرقطعی اعلام شد + جدول شهریورماه ۱۴۰۲


گروه خودروسازی سایپا، شرایط فروش وانت پراید (سایپا ۱۵۱) را با قیمت غیرقطعی اعلام کرد. این شرایط از نوع پیش فروش است که در آن حدود ۱۲۰ میلیون تومان وجه در مرحله ثبت نام از مشتری اخذ می‌شود. موعد تحویل خودروها نیز دی ماه ۱۴۰۲ خواهد بود. قیمت نهایی خودرو نیز در زمان تحویل خودرو به مشتری مشخص می‌شود.

خودرو ارائه شده در شرایط فروش وانت پراید، سایپا ۱۵۱ تیپ DA‌ با کفی اتاق بار است. این خودرو در حال حاضر حدود ۲۳۶ تومان اعلام شده است. در صورت اضافه شدن لاینر، قیمت این خودرو به ۲۳۹ میلیون تومان افزایش خواهد یافت. قیمت وانت پراید در بازار اکنون از ۲۶۸ الی ۲۷۲ میلیون تومان تعیین می‌شود.

شرایط فروش وانت پراید در شهریورماه ۱۴۰۲:

خودرومبلغ پیش پرداختقیمتموعد تحویل
سایپا ۱۵۱ SE با کفی اتاق بار تیپ DA۱۱۹ میلیون و ۵۰۰ هزار توماندر زمان تحویل خودرو مشخص می‌شوددی ماه ۱۴۰۲

وانت پراید در حال حاضر ارزان‌ترین خودرو تجاری ایران محسوب می‌شود. این خودرو پس از توقف تولید وانت پیکان و فروش ناموفق آریسان، توانست تا نظر مخاطبان را نسبت به خود جلب کند. به بیان بسیاری از مالکان این خودرو، وانت پراید گزینه‌ای مناسب برای حمل بار در مسیرهای درون‌شهری است. با این حال سایپا ۱۵۱ از نظر کیفیت مونتاژ و همچنین نوع مواد به کار رفته، وضعیت ایده آلی ندارد. از این رو بایستی هنگام حمل بار با آن، مراقب باشید تا به این خودرو آسیبی نرسد.

پیشرانه مورد استفاده در وانت پراید، همان موتور ۱.۳ لیتری مشهور پراید است که البته اکنون نسخه ایرانیزه آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. سایپا این پیشرانه را M13‌ می‌نامد. حداکثر راندمان این پیشرانه، ۷۱ اسب‌بخار قدرت و ۱۰۸ نیوتن‌متر گشتاور است. گیربکس پنج سرعته دستی نیز وظیفه انتقال قدرت به دیفرانسیل جلو این وانت را برعهده دارد. وزن خالص این خودرو حدود ۹۰۰ کیلوگرم است و با استفاده از آن می‌توانید تا ۵۰۰ کیلوگرم بار را حمل کنید. در نسخه جدید این خودرو یعنی سایپا ۱۵۱ تیپ DA، شاهد اضافه شدن دی‌لایت به ناحیه سپر این خودرو هستیم.منبع خبر

Prev Post
معرفی انواع دوربین مداربسته در بازار
Next Post
فروشگاه معتبر اکانت قانونی ps5

Add Comment

Your email is safe with us.

3 × 2 =

0
Close

Your cart