جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ بوکمارکی ندارید.

لیست علاقه مندی شما:0 لیست

ورود

قیمت شاهین اتوماتیک و دیگر خودروهای جدید سایپا مشخص شد + جدول شهریور ۱۴۰۲


با گذشت سه ماه از برگزاری مرحله دوم سامانه یکپارچه، اکنون قیمت محصولات جدید سایپا اعلام شده است. این نرخ‌ها شامل قیمت شاهین اتوماتیک، سایپا اطلس و دیگر محصولات جدید سایپا هستند. خودروهای یادشده در جریان مرحله دوم یکپارچه به مشتریان عرضه شده بودند، اما قیمت آن‌ها تاکنون مشخص نشده بود. این خودروها شامل شاهین اتوماتیک، اطلس و تیپ‌های جدید کوییک هستند.

همان‌گونه که رسانه‌ها حدس زده بودند، قیمت شاهین اتوماتیک حدود ۱۰۰ میلیون تومان از شاهین دنده‌ای گران‌تر تعیین شده است. اطلس نیز به عنوان نسخه بهینه شده کوییک، حدود ۷۰ میلیون تومان گران‌تر از کوییک S قیمت‌گذاری شده است. قیمت اطلس با کوییک GXR که نسخه جدید و بهینه شده کوییک به حساب می‌آید، تفاوت چندانی ندارد. از این رو تنها تفاوت‌های ظاهری تصمیم نهایی خریدار را مشخص خواهند کرد.

از بین خودروهای جدید سایپا که قیمت آن‌ها به تازگی اعلام شده است، ساینا GX ارزش خرید قابل توجهی دارد. این خودرو از نسخه بهینه موتور M15 بهره می‌برد که توان و گشتاور بیشتری تولید می‌کند. با این حال اختلاف قیمت آن نسبت به ساینا S چشمگیر نیست. از این رو انتظار داریم تا ساینا GX به انتخاب نخست بسیاری از مشتریان در آینده نزدیک تبدیل شود. ساینا S تیپ DA در همین لیست قیمت حضور دارد که بهای آن با ساینا GX، حدود ۱۰ میلیون تومان تفاوت را نشان می‌دهد.

جدول قیمت شاهین اتوماتیک و دیگر خودروهای جدید سایپا:

خودروقیمت (تومان)
شاهین اتوماتیک۵۴۵.۹۹۲.۰۰۰
ساینا S تیپ DA۲۷۳.۰۶۵.۰۰۰
ساینا GX۲۸۳.۰۹۲.۰۰۰
اطلس G۳۴۴.۱۸۷.۰۰۰
کوییک GXR۳۲۱.۵۳۷.۰۰۰

سایپا در جریان مرحله دوم سامانه یکپارچه، موعد تحویل اکثر خودروهایش را به نیمه دوم سال ۱۴۰۲ و سال ۱۴۰۳ موکول کرد. از این رو بایستی طی ماه‌های آتی منتظر ارائه شرایط پیش فروش سایپا برای متقاضیان سامانه یکپارچه باشیم. اعلام قیمت‌ محصولات جدید سایپا با اعلام نرخ جدید خودروهای داخلی همراه بوده است.منبع خبر

Prev Post
چرا و چگونه سیسکو بخوانیم؟
Next Post
عملکرد فوق‌العاده تراشه A17 Pro آیفون ۱۵ پرو در گیک‌بنچ!

Add Comment

Your email is safe with us.

5 × 1 =

0
Close

Your cart