جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ بوکمارکی ندارید.

لیست علاقه مندی شما:0 لیست

ورود

آموزش نصب نرم افزار شاد آموزش پرورش روی گوشی


معاون وزیر آموزش و پرورش دبستان از آغاز آموزش رسمی دانش آموزان مقطع ابتدایی در مدرسه “شاد” از اول فروردین خبر داد. با راه اندازی یک شبکه خوشحال ، هنوز هم بسیاری از افراد وجود دارند که نمی توانند نرم افزار را نصب کنند یا وارد شبکه و کلاس مورد نظر خود شوند.

بنابراین ، در این بخش به شما کمک می کنیم تا نرم افزار را نصب کنید و به سؤالات متداول در مورد نصب نرم افزار شاد پاسخ دهید. یادگیری یک ورود به شبکه خوشحال ، نرم افزار و سؤال و پاسخ را نصب کنید و بیایید.

در این مقاله به ویدیو نحوه نصب نرم افزار شاد بر روی تلفن همراه و رایانه آموزش داده می شود و همچنین به سوالات متداول در مورد نصب نرم افزار شاد پاسخ می دهد.

به گزارش یورمگ ، وزیر آموزش و پرورش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از اول فروردین ماه از آغاز آموزش رسمی دانش آموزان دبستان در “برنامه شاد” اعلام شد. با راه اندازی یک شبکه دانش اموزی ، هنوز هم بسیاری از افراد وجود دارند که نمی توانند نرم افزار را نصب کنند یا وارد شبکه و کلاس مورد نظر خود شوند.

بنابراین ، در این بخش به شما کمک می کنیم تا نرم افزار را نصب کنید و به سؤالات متداول در مورد نصب نرم افزار شاد پاسخ دهید، قبل از اینکه اموزش را شروع کنیم لطفا توجه داشته باشید که  نصب برنامه شاد اموزش پرورش اسان است بنابراین کلیک کنید: [دانلود برنامه شاد از مایکت].

 (تأیید هویت) دانش آموزان

را برای کلاس در کلاس برطرف نکنید از آنجا که ورود تعداد زیادی دانش در مورد کلاس ها باقی مانده است و بیشتر آنها را نمی توان از طریق احراز هویت وارد کلاس ها کرد ، مدیر و معلم می توانند همچنان دانش خود را به گروه کلاس اضافه کنند. .

به عنوان یک مدیر یا معلم از قسمت عضو اضافه شده ، دانش یک عضو کلاس می تواند باقی بماند. در این حالت ، به والدین اجازه می دهیم که در صورت خوشحالی و خوشحال ماندن برنامه ، پیام مبارک را مطلع کرده و آن را به مدیر و معلم ارسال کنند تا در این برنامه پیامی در مورد معرفی آنها به مدیر و معلم در یک برنامه شاد نصب کنند تا مدیر یا معلم آنها را به کلاس ها اضافه می کند.

چه مدیر و چه معلمی شماره دانش آستر را بر روی تلفن خود ذخیره کنند و اگر دانش آموز شاد را نصب کند در برنامه تماس با مدیر یا معلم در قسمت تماس ظاهر می شود و عضو کلاس دانش آموز خواهد بود.

نحوه رفع ۴۰۳ خطا در شبکه اجتماعی شاد

این مشکل معمولاً هنگام باز کردن پیوند خوشبختی از مسنجر مرورگر داخلی ایجاد می شود. برای حل این مشکل ، کروم را تایپ کرده و یک آدرس خوشحال را مستقیماً در آن قرار دهید.

اگر برنامه مشکلی را با مشکل یا خطا در ۴۰۱ ، ۴۰۲ ، ۴۰۳ در کلاس خوشحال در سه دلیل ایجاد می کنید ، تأیید اعتبار دانشجویی است:

۱- تنظیم سیستم: راه اندازی سیستم زمان دیگری.

۲.-زبان صفحه کلید تلفن: که قبل از تایپ نوشته می شوند.

۳. نه با تقویم تولد: لطفاً روی مواد مستطیل کلیک کنید تا تولد خود را ثبت کنید. سپس ماه تولد و در پایان طول تولد.

۴- جمع عدد تقسیم را در محدوده مشخص شده وارد کنید.

مفهوم اشکالات پیام رسان شاد

خطای ۴۰۳ به معنای مشکل تأیید اعتبار است

باید اعتبار گواهی دانشجویی در سناد را بررسی کنید.

علت خطا رخ داده است ۴۰۶

هر دانش آموز ۵ دقیقه ای برای ثبت مشخصات خود دارد ، اگر نتواند داده های خود را در ۵ دقیقه ثبت کند با خطای ۴۰۶ شکست می خورد.
اگر چنین است ، دوباره وارد سیستم شوید.

علت خطا ۴۰۲ و ۴۰۱

در صورت داشتن خطای ۴۰۱ یا ۴۰۲ پس از ثبت نمایه دانشجویی ، باید به مرحله قبل برگردید و هنگام ورود به سیستم دوباره قدم بردارید. وقتی به دکمه ورود به کلاس رسیدید و خطای ۴۰۱ یا ۴۰۲ رخ داده است ، باید به منطقه دانشجویی بروید و سپس لیست دانش آموزان را انتخاب کرده و نام دانش آموز را انتخاب کنید.

این خطا معمولاً به دلیل زیاد بودن داده در نرم افزار ایجاد می شود. لطفاً در ساعات دیگر دوباره امتحان کنید. اگر مشکل برطرف نشود ، مدیر یا معلم شب را در قسمت “اضافه کردن عضو” می گذرانند.

در بعضی موارد ، این کد برای یک جلوه خوشحالی است که شما برای برابر گرفتن اقداماتی انجام می دهید

ایجاد چند کانال در یک شبکه اجتماعی شاد (ایجاد کانال یا گروه برای هر درس)

هر آموزش و پرورش سناد این کلاس جدید است که بطور خودکار از طریق سیستم بر اساس شادی ایجاد می شود.
اول از همه ، یک کلاس عمومی برای همه شما ، همه بچه ها و دبیران وارد شده است.

حال برای دبیر کلاسهای نمایش داده شده ، لینک دبیر کلاس کلاس در کلاس اول و فرزندان من خواهد بود ، بگذارید کلاس شیمی یا علوم را برای شما تعریف کنم.
دبیران نیز همین کار را انجام می دهند و بچه ها در کلاس شرکت می کنند.

چند ترفند برای تأیید اعتبار در سیستم شاد

اموزش برنامه شاد اموزش پرورش
منبع عکس : https://dayamooz.co/

در صورت احراز هویت دانشجویی ، صفحه ثبت نام شناسنامه (کد ملی و شناسه سریال و غیره) نمایش داده نمی شود و به طور مستقیم در صفحه ای که پیام خطای ۴۰۳ یا ۴۰۱ را ارائه می دهد ، روش های زیر را امتحان کنید.

۱. معمولاً مشکل ترافیک و سرعت اینترنت یا برنامه شما ، راه حل: مراحل احراز هویت مجدد را انجام دهید و چند بار بیشتر و در زمان های مختلف انجام دهید.

۲. به احتمال زیاد نسخه تلفن یا مرورگر اینترنت شما کم است ، راه حل: اگر با برنامه های به روزرسانی آشنا هستید ، مرورگر خود را از بازار یا Google Store یا مرورگر دیگری مانند Google Chrome یا Mozilla Firefox به روز کنید … نصب کنید.

۳- در صورت عدم تأیید اعتبار ، راه حل: ساده ترین راه نصب و اجرای برنامه در تلفن دیگر و با همان شماره تلفن همراه و انجام مراحل برنامه و احراز هویت است. پس از پایان کار بر روی تلفن دوم ، دانش آموز به کلاس بازدید شده اضافه کرد و می توانید برنامه را از گوشی دوم حذف کنید.

چگونه شماره موبایل خود را از دید دیگران در یک شبکه شاد مخفی کنم؟

  • وارد برنامه شوید و تنظیمات را در پایین صفحه فشار دهید.
  • وارد بخش تنظیمات حریم خصوصی و امنیت شوید
  • در این بخش ، روی نمایش شماره تلفن همراه من ضربه بزنید و گزینه Display را برای هیچ
  • کس انتخاب نکنید و برای تأیید بالای صفحه تیک بزنید
  • هیچ شماره دیگری برای شخصی نمایش داده نمی شود

مراحل نصب نرم افزار آموزش و پرورش شاد بر روی کامپیوتر :

۱ – ابتدا نسخه ویندوز مرورگر گوگل کروم را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

۲ – حال روی این لینک کلیک کنید و وارد نسخه وب شبکه اجتماعی شاد شوید.

۳ – در صفحه باز شده شماره موبایل خود را وارد کرده و روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید.
۴ – حال کد ۵ رقمی به گوشی و شماره همراه شما ارسال شده است، در کادر مخصوص کد را وارد کرده تا وارد محیط برنامه شاد در نسخه وب شوید.

پس از تایید شدن کد، وارد صفحه زیر خواهید شد.
۵ – روی سه نقطه در بالای صفحه کلیک کرده و گزینه Install Shad کلیک کنید.
۶ – اکنون وارد دسکتاپ کامپیوتر خود شوید. آیکون نرم افزار شاد را مشاهده می‌کنید.
۷ – روی آیکن نرم افزار شاد کلیک کنید تا صفحه اپلیکیشن شاد برای شما مانند تصویر زیر نمایان شود.

بسیار خوشحالیم که تواسنتیم به شما اموزش دهیم چگونه از این برنامه استفاده کنید، لطفا سوالات خود را در کادر زیر کامنت کنید ما تلاش میکنیم تمام انهارا جواب دهیم با تشکر از همراهی شما.

 منبع خبر

Prev Post
اندروید ۱۳ برای S20 FE 4G / 5G منتشر شد + زمان انتشار در ایران
Next Post
خرید از بهترین گل فروشی های تهران تا ارسال گل و هدیه به ترکیه و سراسر دنیا در گلمون

Add Comment

Your email is safe with us.

بیست + بیست =

0
Close

Your cart