جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ بوکمارکی ندارید.

لیست علاقه مندی شما:0 لیست

ورود

گوگل سال ۲۰۲۳ لایه آزمایشی جدیدی به بروزرسانی‌های کروم اضافه می‌کند


گوگل با انتشار پست جدیدی در وبلاگ خود اعلام کرد که در حال تغییر چرخه انتشار مرورگر کروم است. طبق این پست، از فوریه ۲۰۲۳، یک پیش‌نمایش اولیه جدید از بروزرسانی‌ها از طریق کانال Stable برای مجموعه کوچکی از کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت.

طبق پست وبلاگ گوگل، این نسخه اولیه پایدار یک هفته قبل از تاریخ انتشار برنامه‌ریزی شده برای نسخه پایدار نهایی کروم در دسترس قرار می‌گیرد. این امر به غول موتور جستجوی جهان اجازه خواهد تا قبل از انتشار نسخه‌های جدید مرورگر خود برای کاربران، مشکلات گزارش‌شده آن را برطرف کند.

در حال حاضر گوگل طبق چرخه انتشار فعلی کروم، بروزرسانی‌های جدید را ابتدا در کانال Google Chrome Canary (نسخه آزمایشی مرورگر مورد استفاده برای آزمایش کدهای ناپایدار) و سپس به ترتیب در کانال‌های توسعه‌دهندگان، بتا و پایدار منتشر می‌کند. لایه جدید بین لایه‌های کانال بتا و نسخه پایدار نهایی قرار خواهد گرفت تا مشکلاتی که در سایر مراحل آزمایش رخ داده‌اند، در آن کشف شود.

گوگل کروم

زمان انتشار نسخه بعدی کروم براساس چرخه انتشار جدید

کروم ۱۱۰ اولین نسخه از مروگر گوگل خواهد بود که از چرخه انتشار جدید پیروی خواهد کرد. این نسخه هم اکنون در کانال‌های توسعه‌دهندگان و Canary در دسترس قرار گرفته است و در تاریخ ۱۲ ژانویه (۲۲ دی) در کانال بتا منتشر خواهد شد و سپس نسخه اولیه پایدار آن در تاریخ ۱ فوریه (۱۲ بهمن) در دسترس قرار می‌گیرد. همچنین نسخه کامل و پایدار کروم ۱۱۰ اکنون برای ۷ فوریه ۲۰۲۳ (۱۸ بهمن) برنامه‌ریزی شده است.

در حالی که گوگل هنوز در مورد ویژگی‌های نسخه جدید کروم هیچ توضیحی ارائه نکرده است، می‌توان انتظار داشت که پشتیبانی از زبان طراحی جدید «متریال یو» (Material You) به آن اضافه شود. این ویژگی به مرورگر شما اجازه می‌دهد تا تم خود را براساس تصویر پس‌زمینه تب جدید تغییر دهد.منبع خبر

Prev Post
ترافیک و فروش بیشتر با سئوی صفحات دسته‌بندی‌ سایت
Next Post
اندروید ۱۳ برای A71 سامسونگ منتشر شد + زمان انتشار در ایران

Add Comment

Your email is safe with us.

دو × 1 =

0
Close

Your cart