جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ بوکمارکی ندارید.

لیست علاقه مندی شما:0 لیست

ورود

بهترین برنامه های دیکشنری انلاین و افلاین با تلفظ اندروید


تلفظ آلمانی، انگلیسی، ترکی فارسی فرقی نمیکند دنبال دیکشنری کدام زبان باشید حتما بخوانید.

آیا به دنبال دیکشنری یا فرهنگ لغت اندروید هستید؟ چگونه معانی و ترجمه کلمات انگلیسی را میباید؟ تلفظ انها را چه طور؟ اگر به دنبال یافت سوالات خود هستید تبریک میگویم به جای دقیق درستی آمده اید امروز بسیار خوشحالم که به شما این برنامه ها در یورمگ معرفی می کنیم.

«لازم به ذکر است در مقاله قبلی بهترین مترجم های اندروید را به شما معرفی کردیم و به شکلی این مطلب مکمل مطلب دیگر است برای کسانی که دنبال بهترین ها هستند.»

فرهنگ لغت یکی از برنامه های اساسی و کاربردی است که هر کاربر باید در گوشی خود داشته باشد. لغت نامه های متعددی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید تا به راحتی معانی مختلف کلمات را بیابید.

در این مقاله لیستی از بهترین دیکشنریهای اندرویدی و iOS را برای شما گردآوری کرده ایم. این فرهنگ لغت ها بسیار ساده اما کاربردی هستند و همه می توانند به راحتی از آنها استفاده کنند. علاوه بر نمایش معانی یک کلمه ، بهترین لغت نامه های Android و iOS همچنین می توانند تلفظ ، مترادف و کلمات متناقض خود را نشان دهند.

همچنین بهترین لغت نامه های Android و iOS شامل ترجمه کلمات به انگلیسی به انگلیسی و همچنین به انگلیسی به فارسی است که از نظر مثال ، معنی و کاربردهای مختلف کلمه ای به شما می دهد.

بهترین دیکشنری اندرویدی و iOS ، آلمانی-انگلیسی

زبان انگلیسی و المانی جز زبان های با استفاده بالا در دنیا هستند به همین خاطر و با توجه به نیاز روز افزون به این زبان ها ابتدا دیکشنری های مربوط به انهارا معرفی میکنیم.

زبان مهمترین راه برای برقراری ارتباط گونه های انسانی در طول تاریخ و در سراسر جهان بود. زبان یک عنصر اساسی در شکل گیری جوامع اولیه ، پیشرفت های علمی مختلف و ظهور تمدن است. زبان زنده کل انسان هرگز از لحاظ تاریخی هیچ معنایی از دست نداده است.

هر زبان دارای تعدادی بلندگو است. این زبانها از دستور زبان ژوئن ، ژارگون و واژگان منحصر به فرد تشکیل شده اند. بنابراین ، درک هر زبان و برقراری ارتباط با گویندگان به زبانهای دیگر بستگی به درک و فهم این مؤلفه های زبانی دارد. اما سطح اول همه چیز از واژگان شروع می شود. تلاش برای یادگیری یک زبان کمتر از بخش های Hgoose است.

دنیای امروز از نظر سرعت ارتباط و نیاز مردم برای یادگیری زبانهایی غیر از زبان های بومی ، در دنیای ۲۰۰ سال پیش که سالها پیش به دست آمده بسیار متفاوت است.

در نتیجه باید گفت که علم به زبانهای دیگر به نوعی الزام مرتبط است. اما ممکن است یادگیری یک زبان جدید برای همه امکان پذیر نباشد. بنابراین در مورد قرار گرفتن در کنار یک همراه خارجی در لپ تاپ یا تلفن همراه با یک کلمه عجیب یا حتی متن متضاد به زبان دیگر؟

فرهنگ لغت آکسفورد برای دانشجو های زبان

همچنین یک فرهنگ لغت بسیار معتبر و کاربردی است که کاربران بسیاری را در خود جای داده است. این فرهنگ لغت قدمت زیادی دارد و هنوز هم برخی از افراد کتاب آن را در کتابخانه خود دارند اما بسیاری از کاربران به نسخه آنلاین آن رسیده اند و از تلفن های هوشمند برای بهره برداری از دیکشنری آکسفورد استفاده می کنند.

استفاده از این فرهنگ لغت بسیار ساده است. رابط کاربری این فرهنگ لغت حاوی نوار جستجو است که در آن شما باید کلمه مورد نظر خود را وارد کنید و بلافاصله تمام اطلاعات موجود برای آن کلمه را نشان می دهد.

Oxford فرهنگ لغت همچنین دارای تلفظ صوتی است که مترادف و آنتونیم و همچنین آموزش تلفظ را ارائه می دهد. این فرهنگ لغت بصورت آنلاین کار می کند و به شما امکان می دهد درباره یک کلمه بیشتر بدانید.

می توانید کلماتی را که قبلاً در این برنامه جستجو کرده اید ذخیره کنید و در صورت نیاز آنها را بدون اتصال به اینترنت مشاهده کنید. این فرهنگ لغت به صورت رایگان برای Android و iOS در دسترس است اما دارای تبلیغات درون برنامه ای است.

 

Merriam Dictionary-Webster

دیکشنری Merriam-Webster یکی از کامل ترین و بهترین دیکشنری های اندرویدی و iOS است که بصورت آنلاین در دسترس است.

Merriam-Webster یک فرهنگ لغت جامع و کامل است که اگر هر شخص استفاده کند ، به راحتی می تواند واژگان مختلف را جستجو کند و کلمات خود را در موقعیت ها و جملات مختلف به نمایش بگذارد.

این فرهنگ لغت همچنین دارای ویژگی های دیگری از جمله تلفظ صوتی (آمریکایی و انگلیسی) ، مترادف و متضاد واژگان ، و همچنین نمونه های متن مختلف در قالب جملات مختلف است.

با فرهنگ لغت Merriam Webster می توانید واژگان خود را گسترش داده و چند کلمه دیگر را در کنار کلمه مورد نظر بیاموزید.

Dictionary.com بهترین برای موبایل برنامه ترجمه المانی، ترکی، انگلیسی

برنامه Dictionary.com همچنین یکی از بهترین دیکشنریهای Android و iOS برای ترجمه انگلیسی به انگلیسی است. این فرهنگ لغت بدون اتصال به اینترنت کار می کند ، اما در ابتدا شما را ملزم به بارگیری تمام پرونده های آفلاین می کند.

Dictionary.com ویژگی های کلی یک فرهنگ لغت را ارائه می دهد و علاوه بر این ، شامل چندین ویژگی اضافی از جمله انواع تست ها ، ارائه تخصصی ، علمی ، زبان عامیانه ، امکان ارائه “کلمه روز کلمه روز” است. این فرهنگ لغت دارای تلفظ صوتی است و تعاریف و مترادف های بیش از ۲ میلیون کلمه های مختلف را ذخیره کرده است.

Dictionary.com علاوه بر معانی و تعاریف مختلف یک کلمه ، تاریخچه ظهور آن را نیز به شما می دهد. این برنامه برای سیستم عامل های Android و iOS به صورت رایگان در دسترس است.

برنامه Google Translator Google

بهترین برنامه فرهنگ لغت آنلاین Android با برنامه آفلاین Google Translator ، بهترین فرهنگ لغت رایگان آندروید و سایر سیستم عاملها ، شما باید در جستجوی بارگیری بهترین مجموعه را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید.

اساسی ترین و غریزه ترین واکنش یک ایرانی در مواجهه با متن به زبانی دیگر است. جدای از Joker ، با وجود بررسی های بسیاری که از نظر ترجمه به نقص فنی Google Translate وارد شده است ، برنامه Google Translator بهترین دیکشنری آنلاین اندرویدی برای ترجمه عبارات و اشعار است. این واقعیت که آمار استفاده روزانه حدود ۲۰۰ میلیون کاربر از این برنامه است.

از دیگر ویژگی های اساسی Google Translate به عنوان بهترین فرهنگ لغت آنلاین Android می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ترجمه بیش از ۱۰۳ زبان زنده
  • ترجمه تصویر به ۲۹ زبان (استفاده از دوربین)
  • ترجمه زبان دو طرفه به ۳۲ زبان
  • اضافه کردن کلمات برگزیده و مهم برای استفاده آفلاین (بهترین دیکشنری آفلاین Android)
  • یک شیر بسیار کاربردی برای ترجمه ویژگی است که فقط متن را برای شما نمایش می دهد
  • کپی کردن متن در هر عملکرد نرم افزاری مترجم آفلاین (به عنوان بهترین فرهنگ لغت آفلاین) برای مواقعی که دسترسی به اینترنت در دسترس نیست
  • وجود حالت Camera برای عکسبرداری از متن مورد نظر و ارائه ترجمه با کیفیت بالاتر برای ۳۷ زبان مختلف ترجمه زنده برای ۳۲ زبان های مختلف
  • قابلیت تشخیص حروف و متون با دستنوشته های انسانی و ترجمه برای ۹۳ زبان

برنامه TheFreeDectors.com

TheFreeDociation.com-برنامه همچنین بسیار شبیه برنامه Dictionary.com است ، که علاوه بر دسترسی دسترسی آفلاین ، چندین کارکرد نیز ارائه می دهد. این برنامه همچنین فرصتی برای ارائه “کلمه برچسب روز” دارد و دارای فرهنگ لغت عمومی و تخصصی در زمینه های مختلفی مانند پزشکی ، دارایی ، حقوقی و غیره است.

TheFreeDociation.com تمام ویژگی هایی را که لغت نامه ها در این لیست معرفی کرده اند ارائه می دهد و دارای رابط کاربری بسیار ساده ای است. این برنامه به صورت رایگان برای Android و iOS در دسترس است.

بهترین فرهنگ لغت های اندرویدی و iOS ، انگلیسی به فارسی در این بخش شما را با بهترین فرهنگ لغت های اندرویدی و iOS برای انگلیسی آشنا می کنیم.

بهترین دیکشنری های اندروید ؛ انگلیسی به فارسی

در این قسمت با لغت نامه های انگلیسی به فراسی همراه باشید.

فست دیکشنری – Fast Dictionary

فرهنگ لغت سریع فست یکی از بهترین دیکشنریهای Android و iOS برای ترجمه کلمات از انگلیسی به فارسی و بسیاری از کاربران است. این برنامه آفلاین است و بدون نیاز به اینترنت کار می کند و بیش از ۲۰۰۰۰۰ کلمه دارد.
این فرهنگ لغت با ارائه مثال ها و مجموعه های مختلف جملات ، مفهوم هر کلمه را در موقعیت های مختلف به شما نشان می دهد. تقریباً فرهنگ لغت دارای تلفظ صوتی (آمریکایی و انگلیسی) و آوایی است. این برنامه ترجمه متنی را نیز ارائه می دهد و نوع کلمه مورد نظر خود را به شما ارائه می دهد (اسم ، فعل ، صفت و Adverb).

این فرهنگ لغت به صورت رایگان برای Android و iOS در دسترس است

فرهنگ لغت جامع

یک فرهنگ لغت جامع ، همانطور که از نام آن پیداست ، یک فرهنگ لغت جامع و کامل است که به صورت رایگان در دسترس کاربران تلفن های اندرویدی است ، اما دارای تبلیغات درون برنامه ای است. فرهنگ لغت جامع بعد از تستی که ما کردیم متوجه شدیم بیش از ۳۰۰۰۰۰ کلمه در زمینه های مختلف عمومی و تخصصی از جمله پزشکی ، رایانه ، تجارت ، روانشناسی و غیره دارد و این ویژگی باعث می شود این فرهنگ لغت کاربردی و مفید باشد.
یک فرهنگ لغت جامع همچنین دارای یک سخنگوی صوتی آفلاین است و همچنین از ویژگی های تشخیص گفتار برای سند پشتیبانی می کند. استفاده از این برنامه بسیار ساده است و فقط با یک جستجوی ساده می توانید اطلاعات کامل کلمه مورد نظر خود را پیدا کنید.

یک فرهنگ لغت جامع را برای Android بارگیری کنید

“تحلیلگران TDictionary”

همچنین Analyts Dictionary یا تحلیلگران یکی از بهترین و کاربردی ترین فرهنگ لغت های موجود برای سیستم عامل اندروید بصورت رایگان است. تحلیلگران برنامه کاملی است که دیگر شما نیاز به نصب هیچ دیکشنری ای ندارید
. بعد از وارد کردن کلمه مورد نظر خود در برنامه ، بلافاصله معانی مختلف ، تلفظ صوتی ، واجی ، مترادف و متناقض و همچنین مثال های کاربردی را در قالب جملات مختلف این کلمه دریافت می کنید.

فرهنگ لغت آنالیتیکس تحلیلگران همچنین دارای آموزش واژگان لازم از آزمون TOEFL و IELTS است که برای زبان آموزان بسیار مناسب است.
این برنامه کاربران زیادی دارد و از بهترین فرهنگ لغت اندرویدی برای ترجمه انگلیسی-فارسی خارج است. این فرهنگ لغت از نظر کامل و کاربردی ، نسخه فارسی فرهنگ لغت مشهور لانگمن (لانگمن) است.

فرهنگ لغت آلمانی به فارسی و بالعکس

این برنامه همچنین یک فرهنگ لغت کاربردی برای تلفن های اندرویدی است که به صورت رایگان در دسترس است و می تواند متن شما را از انگلیسی به فارسی و برعکس ترجمه کند. این برنامه همچنین تلفظ کلمات گفتاری را دارد و معمولاً یک برنامه ساده برای ترجمه واژگان و ترجمه متون مختلف است که دارای رابط کاربری بسیار ساده و کاربردی است. اگر به دنبال برنامه ای هستید که عملکردی مانند فرهنگ لغت داشته باشد و همچنین می تواند متن های شما را ترجمه کند ، با این برنامه آن را امتحان کنید.

دانلود فرهنگ لغت آلمانی به فارسی برای اندروید

Dict Box

دیکشنری انگلیسی-Dict Box Persian Dictionary یکی دیگر از بهترین دیکشنریهای Android و iOS است که در این لیست موجود است و به صورت رایگان در دسترس کاربران است.
این فرهنگ لغت دارای بیش از ۵۰۰۰۰۰ کلمه است و دارای تلفظ صوتی است و به صورت آفلاین کار میکند. دیکشنری انگلیسی-دیکت باکس همچنین از ویژگی هایی مانند تهیه مترادف و آنتونیسم ، مترجم متن ، توضیحات کامل کلمه مورد نظر با ارائه نمونه ها و عکس ها و ارائه واژگان روزانه در دسترس است و همچنین امکانات آموزشی خوبی دارد . رابط کاربری مناسب، غنی بودن دیتابیس از مشخصات بارز این دیکشنری است
برنامه کاربردی German Dictionary-Dict Box را برای IOS و Android بارگیری کنید

 

کتاب دیکشنری میخوام چی بخرم؟

کتاب الکسفورد فرهنگ لغتش خیلی خوبه توصیه میکنم از اون استفاده کنید.

 

در این مقاله بهترین دیکشنری Android و iOS را برای ترجمه انگلیسی و فارسی به انگلیسی به شما ارائه می دهیم. فرهنگ لغت یکی از برنامه های اساسی است که هر کاربر باید روی گوشی خود داشته باشد. از کدامیک از لغت نامه های معرفی شده در این مقاله تاکنون استفاده کرده اید؟ لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید

 

 منبع خبر

Prev Post
تبلت‌های سری Galaxy Tab S8 هم به نسخه جدید اندروید به‌روز شدند
Next Post
قیمت پنجره دوجداره آوان – گویا آی‌ تی

Add Comment

Your email is safe with us.

5 + 18 =

0
Close

Your cart