جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ بوکمارکی ندارید.

لیست علاقه مندی شما:0 لیست

ورود

بهترین اپلیکیشن اندرویدی ترجمه متن انگلیسی به فارسی


برای ترجمه انواع متون به زبان های مختلف برنامه های دیکشنری ترجمه متعددی در دسترس است. در این مقاله از مجله یورمگ شما را با بهترین برنامه های ترجمه متن آشنا خواهیم کرد.

برنامه های ترجمه کامپوننت یکی از کاربردهای مفید برای هر کاربر است و به نوعی با زبان دوم سروکار دارند. این برنامه ها می توانند متن شما را به زنده ترین زبانهای دنیا ترجمه کنند. برنامه های ترجمه برای زبان آموزان زبان دوم ، دانش آموزان و افرادی که دائماً به کشورهای مختلف جهان سفر می کنند بسیار مناسب و ضروری است.

با استفاده از این برنامه ها می توانید نیازهای خود را در هر کشوری برطرف کنید بدون اینکه زبان آن را بدانید و با مردم این کشور صحبت کنید. در این مقاله بهترین برنامه های ترجمه برای اندروید و iOS را به همراه لینک بارگیری آنها ارائه می دهیم.

برنامه های ترجمه می توانند به سرعت کلمات و عبارات مورد نظر خود را به زبان مقصد ترجمه کنند. خوشبختانه ، برنامه های ترجمهی بی شماری برای سیستم عامل های اندرویدی و iOS طراحی شده اند و در این بخش بهترین های آنها را معرفی خواهیم کرد.

بهترین اپلیکیشن‌های ترجمه اندروید و بهترین اپلیکیشن مترجم

 

Merum Webster

این فرهنگ لغت برای سیستم عامل های Android و iOS و سیستم عامل های iPhone در دسترس است. برنامه Merum Webster معانی و مضامین کلمه را ارائه می دهد ، و همچنین تلفظ کلمه را آموزش می دهد. اگر شخصی به جستجوی زبان پرداخته است ، می تواند از چنین عملکردی نیز استفاده کند که در آن کاربر و ناوبری به راحتی قابل استفاده باشد.

همچنین باید به این نکته اشاره کنیم که اگر این نرم افزار را بارگیری کنید ، خواهید دید که نسبت به سایر دیکشنری ها نسبت بالایی دارد ، به همین دلیل این نرم افزار برای کاربری آفلاین فایل ها را بارگیری می کند ، که این نیز بهترین فرهنگ لغت آفلاین برای اندروید و iOS است. و آیفون با Merriam Webster ، یک بسته کامل از فرهنگ لغت های آفلاین را می یابیم که در صورت لزوم برای کمک به کاربران قابل استفاده است.

فرهنگ لغت وب وستر آفلاین فقط یک بار حجم اینترنت شما را مصرف می کند و شما از آن به راحتی و رایگان استفاده می کنید ، و همیشه آماده کار بر روی تلفن یا رایانه لوحی شماست. در بسیاری از کلمات ، این بهترین برنامه ای است که می توانید به صورت رایگان پیدا کنید!

ویژگی های آخرین نسخه دیکشنری Merriam-Webster:

  • قراردادن کلمات روز برای یادگیری کلمات جدید در کلمات در لغت نامه (این کار با Google Voice Translator انجام خواهد شد) کلمه روز: هر روز یک کلمه جدید بیاموزید!
  • مترادف و متضاد جملات مثال برای هر کلمه یک معنی مختصر از هر کلمه ، که با یک نگاه قابل درک است.
  • تلفظ صوتی (این کلمات درست است که افراد خوانده اند و با روبات صحبت نمی کنند.) سابقه جستجوی خود و توانایی علامت گذاری هر کلمه را به عنوان نشانک نگه دارید.

Dictionary.com برنامه فرهنگ لغت آفلاین

این فرهنگ لغت ، که دانش آموزان و متخصصان از سراسر دنیا به آن اعتماد دارند ، فقط یک فرهنگ لغت ساده نیست ، بلکه یک حرف بیان است. در حالی که این فرهنگ لغت عمدتاً برای تهیه اطلاعات در مورد معنی ، مترادف و آنتونیسم و ​​تلفظ یک کلمه در اینترنت مورد نیاز است ، امکان دسترسی به فرهنگ لغت آفلاین نیز بدون نیاز به احساس نقص در یکی از مؤلفه های آن وجود دارد. این برنامه که از سیستم عامل های Android و iOS و Iphone پشتیبانی می کند ، در مدت زمان کوتاهی به محبوبیت زیادی رسیده است!

امکانات فرهنگ لغت آنلاین:

  • شامل یک میلیون هزار کلمه مترادف جملات نمونه ای بسیار معتبر و نکات دستوری آنتونیسم اصطلاحات و آرایه های ادبیات انگلیسی امکانات نسخه پول
  • دایره المعارف Rhyme (کلماتی که پایان آنها یکسان است)
    فرهنگ لغت پزشکی آفلاین و فرهنگ لغت علوم رایگان اصطلاحات پزشکی

Google Translate

یکی از بهترین و کاربردی ترین برنامه های ترجمه در این لیست است که به صورت رایگان برای سیستم عامل های Android و iOS در دسترس است. این برنامه از ترجمه متنی بیش از ۱۰۰ زبان خارجی پشتیبانی می کند ، به گونه ای که ترجمه ای از متن مورد نظر را بدون مشکل به دست می آورید. ترجمه آفلاین یکی از ویژگی های منحصر به فرد برنامه Google Translate است ، به این معنی که اگر به اینترنت متصل نیستید می توانید از این برنامه نیز استفاده کنید ، اما ترجمه آفلاین فقط برای ۵۹ زبان فعال است. از گذشته ، این برنامه همچنین امکان ترجمه مکالمات دو زبانه در پرواز را در حدود ۴۳ زبان در سراسر جهان فراهم می کند.

علاوه بر ترجمه های متنی و مکالمه ، Google Translate از ویژگی هایی همچون تشخیص دست نویس استفاده می کند که محتوای دست نوشته شما را به زبان دلخواه ترجمه می کند و دوربین واقعی برنامه به شما امکان می دهد دوربین گوشی خود را به کلمه بیاورید و بلافاصله آن را به زبان مقصد ترجمه کنید. اما این ویژگی فقط از ۳۸ زبان پشتیبانی می کند.

Microsoft Translator

یک برنامه کاربردی دیگر برای ترجمه متون مختلف است که بیش از ۶۰ زبان را برای ترجمه متن ، مکالمات ، زبان و عکس پشتیبانی می کند. این برنامه ویژگی های ترجمه آفلاین را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید بدون دسترسی به اینترنت نیز از آن استفاده کنید. برنامه Microsoft Translator همچنین حاوی یک کتابچه راهنمای کلمه است که در آن ترجمه ها و دستورالعمل های تلفظ تأیید شده برای کمک به یادگیری کلمات و عبارات مختلف ذخیره می شوند.

علاوه بر این ، یکی دیگر از ویژگی های مفید که این برنامه ارائه می دهد ، امکان ترجمه سرگرمی چند نفره است که تلفن شما را به حداقل ۱۰۰ نفر در جهان با زبان های مختلف متصل می کند. این برنامه همچنین دارای یک دوربین ترجمه است که از آن برای ترجمه متن به عکس ها و تصاویر استفاده می کند. برنامه مترجم مایکروسافت همچنین توانایی بررسی ترجمه ها و معانی مختلف یک کلمه را دارد. این برنامه کاملا رایگان است و برای سیستم عامل های Android و iOS در دسترس است.

برنامه TripLingo

یک برنامه ترجمه جامع و کامل است. از ویژگی های عمومی این برنامه می توان به امکان ترجمه به بیش از ۱۰۰ زبان ، ۲۰۰۰ عبارات ذخیره شده در ۱۳ زبان و ترجمه صوتی فوری در ۴۲ زبان اشاره کرد. اما TripLingo ویژگی های دیگری دارد که آن را از دیگر برنامه های ترجمه متمایز می کند. این برنامه برای مبتدیان در حدود چهار هزار عبارت در چهار سطح مختلف و افراد محلی بسیار کاربردی و مفید برای مکالمه روزانه است. TripLingo همچنین دارای برخی از ابزارهای مهم مانند حسابگرهای ارز برای آسانتر کردن سفر شما به خارج از کشور است.

علاوه بر این ، TripLingo ویژگی هایی مانند فرهنگ لغت آفلاین ۱۰۰۰۰ کلمه ، ترجمه فوری با ویژگی جدیدی را که با یک مترجم زنده (مترجم زنده) به صورت تلفنی همراه است ، مترجم تصویری که به شما در ترجمه محتوای ویدیو به زبان مادری کمک می کند ، ارائه می دهد ، مولکول های صوتی و موارد دیگر. این برنامه برای سیستم عامل های Android و iOS به صورت رایگان در دسترس است.

برنامه مترجم ITranslate

همچنین یک برنامه ترجمه متنی متفاوت است. این برنامه مانند سایر برنامه ها دارای بهترین و مفیدترین ویژگی ها از جمله ترجمه متن ، تماس صوتی ، ترجمه آفلاین و موارد دیگر است. یکی از ویژگی های جالب مترجم iTranslate امکان تبدیل یک کلمه یا جمله به لهجه های مختلف برای کمک به شما در برقراری ارتباط موثر با افراد مختلف در سراسر جهان است. این برنامه همچنین دارای فرهنگ لغت ویژه ای است که می تواند کلمات یا عباراتی را که فقط تایپ کرده اید به منظور دستیابی به آن در تایر ، ذخیره کند. این برنامه از ۱۰۰ زبان با امکان پخش ترجمه صوتی با صدای زن و مرد پشتیبانی می کند.

سوالات متدوال

در این بخش سعی شده است که سوالات مهم شما در مورد ترجمه و برنامه های فوق را به صورت کامل و مفید جواب دهیم.

برای ترجمه مقاله تخصصی به مترجم نیاز دارم چه کار کنم؟

اگر قصد ترجمه مقالات تخصصی را دارید این برنامه ها کارایی خوبی برای شما ندارد و باید به دنبال یک مترجم خوب باشید یا از یک شرکت مترجمی مثل فراترجمه استفاده کنید

کدام برنامه بهترین کیفیت ترجمه را ارائه میدهد؟

مسلما مترجم گوگل یکی از بهترین هاست این سرویس با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینیی تواسنته به خوبی در بین کاربران ایرانی جای خود را باز کند

سرویس مترجم ایرانی هم هست؟

بله ترگمان مترجم متن آنلاین و رایگان ساخته شده توسط متخصصان زبان شناسی و هوش مصنوعی ایرانی است و از کیفیت خوبی نیر دز ترجمه برخوردار است ولی به صورت نسخه وب در دسترس است

هزینه ترجمه متون چه قدر است؟

به صورت کلی بستگی به مترجم شما و انصاف او دارد هزینه یک ترجمه بین ۲۰ تا کلمه ی ۳۵ تومان متفاوت میباشد.منبع خبر

Prev Post
ناتینگ فون ۱ چه در چنته دارد؟
Next Post
معرفی جدیدترین مدل های قاب گوشی

Add Comment

Your email is safe with us.

17 − چهار =

0
Close

Your cart