جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ بوکمارکی ندارید.

لیست علاقه مندی شما:0 لیست

ورود

آپدیت اندروید ۱۳ برای A12 Nacho سامسونگ منتشر شد
آیا اندروید ۱۳ برای A12 و A12 Nacho منتشر خواهد شد؟ این سوال پرتکرار بسیاری از کاربران از زمان معرفی نسخه جدید اندروید است؛ در ادامه می‌خواهیم پاسخی روشن به این سوال بدهیم.

گلکسی A12 یکی از محبوب‌ترین تلفن‌های هوشمند سامسونگ است که اواخر سال ۲۰۲۰ به صورت رسمی معرفی شد و توانست رکورد سریع‌ترین فروش تلفن همراه در این شرکت را بشکند. این تلفن هوشمند، به صورت پیش‌فرض از اندروید ۱۰ بهره می‌برد، اما برخی از مشکلات نرم‌فزاری باعث شد تا چند ماه بعد، سامسونگ اقدام به عرضه نسخه Nacho با اندروید ۱۱ و یک پردازنده متفاوت کند.


خرید هولدر رومیزی ریمکس

کره‌ای‌ها قول داده‌اند که ۳ آپدیت اصلی سیستم عامل را برای این گوشی رده‌پایین منتشر کرده و برای ۴ سال نیز آپدیت‌های امنیتی را برای آن ارائه خواهند کرد. گلکسی A12 در دریافت اندروید ۱۱ هیچ مشکلی نداشت، ولی امسال و بعد از انتشار  اندروید ۱۲ برای Galaxy A12 Nacho و بسیاری از موبایل‌های رده‌پایین دیگر، با تاخیری بسیار زیاد در نهایت شاهد انتشار اندروید ۱۲ برای A12 بودیم. حال این سوال مطرح می‌شود که آیا اندروید ۱۳ برای A12 منتشر می‌شود؟ کاربران تا چه زمانی باید در انتظار انتشار نسخه جدید باشند؟

آپدیت اندروید ۱۳ برای A12 و A12 Nacho

بگذارید ابتدا در مورد نسخه Nacho صحبت کنیم؛ خیلی خلاصه می‌توان گفت بله! اندروید ۱۳ برای A12 Nacho منتشر می‌شود چرا که این تلفن هوشمند در سال ۲۰۲۱ معرفی شده و به پیش‌فرض هم از اندروید ۱۱ بهره می‌برده است. اگر حتی پشتیبانی سه ساله سامسونگ را در نظر نگیریم، باز هم با اطمینانی بالا می‌توانیم بگوییم که اندروید ۱۳ برای گلکسی ای ۱۲ ناچو منتشر خواهد شد.

در مورد نسخه استاندارد گلکسی A12، صحبت کمی سخت‌تر است. سامسونگ در انتشار اندروید ۱۲ برای این تلفن هوشمند، بسیار تاخیر داشت و زمانی که محصولات دیگری مانند M11 یا A02 و حتی M01 موفق به دریافت نسخه جدید شده بودند، دارندگان A12 همچنان انتظار انتشار این بروزرسانی را می‌کشیدند. در پایان باید بگوییم فعلا اطلاعات بسیار کمی در این مورد در دسترس قرار دارد و ما با اطمینان نمی‌توانیم در این باره سخن بگوییم، اما حدس می‌زنیم اندروید ۱۲ برای گلکسی ای ۱۲ معمولی هم منتشر می‌شود.

زمان انتشار اندروید ۱۳ برای A12 و A12 Nacho اما اصلا مشخص نیست؛ سامسونگ ابتدا سراغ گوشی های رده بالا و پرچمدار می‌رود و بعد از بروز کردن آنها و همچنین گوشی های میان‌رده، نوبت به محصولات رده‌پایین خواهد رسید. به علاوه، هنوز هیچ‌کدام از گوشی های پرچمدار، این آپدیت را دریافت نکرده‌اند. ما در آلومگ حدس می‌زنیم که اندروید ۱۳، تابستان سال ۱۴۰۲ برای گوشی سامسونگ A12 و A12 Nacho منتشر شود.

بروزرسانی:

اندروید ۱۳ برای گوشی A12 Nacho با شماره مدل SM-A127F و فریمور A127FXXU7CL2 در تعدادی از کشورهای اروپایی از جمله لهستان و روسیه منتشر شد! این آپدیت شامل بسته امنیتی ماه نوامبر نیز می‌شود. آپدیت اندروید ۱۳ سامسونگ در حالی برای Galaxy A12 Nacho منتشر شده که سامسونگ، برای انتشار نسخه قبلی، کاربران را ماه‌ها منتظر نگه داشته بود.

گفتنی‌ست این آپدیت در واقع نسخه Core از رابط کاربری سامسونگ با عنوان One UI Core 5.0 بوده و امکانات آن کمتر از سایر محصولات سامسونگ است. به علاوه، هنوز خبری در مورد انتشار این بروزرسانی برای نسخه معمولی منتشر نشده است.

Sammobile

منبع خبر

Prev Post
نمایندگی داهوا در ایران را بیشتر بشناسید
Next Post
با خرید از گوشی دات کام برتری را حس کنید!

Add Comment

Your email is safe with us.

1 × 2 =

0
Close

Your cart