جستجو
افزودن لیست
  • شما هیچ بوکمارکی ندارید.

لیست علاقه مندی شما:0 لیست

ورود

اندروید ۱۳ برای A72 سامسونگ در ایران چه زمانی منتشر می‌شود؟
آپدیت اندروید ۱۳ برای A72 همراه با رابط کاربری One UI 5.0 رسما منتشر شده است. اما زمان انتشار بروزرسانی اندروید ۱۳ برای سامسونگ A72 در ایران چه زمانی خواهد بود؟

تا به امروز، تقریبا تمام گوشی های میان‌رده سامسونگ موفق به دریافت بروزرسانی مربوط به اندروید ۱۳ شده‌اند؛ گلکسی A72 یکی از همین تلفن‌های هوشمند بود که ماه گذشته میلادی، آپدیت جدید کره‌ای‌ها را دریافت کرد. در حقیقت، اندروید ۱۳ برای A72 با فریمور A725FXXU4CVJB همراه با بسته امنیتی ماه نوامبر در کشور روسیه به صورت تستی منتشر شد تا مهندسان بتوانند ایرادات نسخه جدید رابط کاربری خود را به صورت کامل بر روی این گوشی برطرف کنند. در شرایطی که هیچ خبری در مورد انتشار این بروزرسانی برای سایر کشورها منتشر نشده، بسیاری از کاربران می‌خواهند بدانند که One UI 5.0 چه زمانی به ایران می‌رسد؟


خرید هولدر رومیزی ریمکس

زمان انتشار اندروید ۱۳ برای A72 در ایران

اگرچه از ماه گذشته میلادی شاهد انتشار پی‌درپی به‌روزرسانی‌های مربوط به اندروید ۱۳ توسط سامسونگ هستیم، ولی این آپدیت‌ها معمولا خیلی دیر به ایران می‌رسد. آپدیت مربوط به اندروید ۱۲ برای A12، از جمله همین موارد بود که باعث تعجب بسیاری از کاربران ایرانی نیز شد.

در مورد اندروید ۱۳ برای A72، به نظر می‌رسد کاربران بتوانند تا پایان دی‌ماه ۱۴۰۱ این بروزرسانی را بر روی گوشی خود دریافت کنند. هرچند، به هیچ‌وجه اطلاعات موثقی در این زمینه در دست نیست و ما صرفا این مورد را بر اساس برنامه‌های قبلی سامسونگ پیش‌بینی می‌کنیم.

تمام اخبار مربوط به انتشار این آپدیت در همین صفحه منتشر می‌شود. در صورت تمایل به مشاهده لیست مربوط به گوشی هایی که آپدیت اندروید ۱۳ سامسونگ را دریافت می‌کنند، می‌توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

Sammobileمنبع خبر

Prev Post
ال‌جی Breeze، ایربادی که با اسکن امواج مغز کیفیت خواب را بهبود می‌دهد
Next Post
ایمنی بیشتر در جاده ها با دوربین های هوشمند ترافیک

Add Comment

Your email is safe with us.

3 × 1 =

0
Close

Your cart